Meram Kızılören Villa Restorant

Meram Kızılören Villa Restorant bizler, uzun yıllara dayanan işletmecilik tecrübemizle, anadolu mutfağından ana yemeklerden, mezelere, balık çeşitlerine, ara sıcaklardan tatlılara kadar günün her saati için uygun yemek çeşitlerimizi, keyifli ve sıcak bir atmosferde sizlere sunmaktayız. Meram Kızılören Villa Restorant konuklarına unutulmaz bir lezzetler ve eşsiz bir sunum vaad ediyor.

Meram Kızılören Villa Restoran, sıcak aile ortamı ile bir yandan takım çalışması halinde sizlere Aile ortamında eşsiz menülerini sunmak için güven,sadakat,lezzeti,bir arada harmanlayıp size ve sevdiklerinize tadından vazgeçilmez kebaplar,lezzetler sunar.Kendinizi evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz bir sıcak ortamı ile siz dostlarınızla Güvenle tüketin diye Meram Kızılören Villa Restorant Ekibi her daim hizmetinizde.

Tüm et ürünleri kaynağı belli, bölgesel ve güvenlik sertifikasına sahip mezbahalardan temin edilmektedir. Tüm ızgaralıklar kendi kasabımız tarafından hazırlanmaktadır. Zeytinyağlılarımız, salata, meyve, tatlı ve mezelerimiz günlük olarak hazırlanıp, servise sunulmaktadır.

+90 544 367 21 54

Meram Yaka Mah. Köyceğiz Cad. No: 39 Meram/KONYA